Národný týždeň manželstva

06.02.2022 wedding.jpg

V dňoch 14. – 20.2. sa bude na Slovensku opäť konať Národný týždeň manželstva (NTM). Aj teraz bude NTM prebiehať z dôvodu pandémie hlavne v online priestore a bude sa niesť v znamení témy: „Manželský trojuholník?“ Košická iniciatíva podporovaná Radou pre rodinu Košickej eparchie pripravila opäť sedem video večerov so začiatkom

o 19:00 na TV Logos. Tieto večery budú popretkávané modlitbou, hudbou, silnými príbehmi či jednoduchými odpoveďami rôznych manželský párov (napr. o. Jozef Maretta s manželkou). Vypočujeme si svedectvá, rady a postrehy kňazských či laických manželských párov, novomanželov či dlhoročných manželských partnerov. Nebudú chýbať ani svedectvá z rómskej komunity.

Podrobný program každého večera nájdete na www.furca.sk/ntmke. Podobne na tejto stráne sa môže každý záujemca prihlásiť na odber povzbudení, ktoré počas NTM obdrží do svojej mailovej schránky. Okrem povzbudivého slova odberatelia obdržia v správe aj heslo, ktoré môžu využiť pre získanie zľavy u našich partnerov. Zoznam partnerov a príslušných zliav nájdete na webe. Pozor, heslo obdržia iba odberatelia! U našich partnerov s kamennými prevádzkami získate zľavu aj po preukázaní sa odznakom NTM. Tie si môžete vyzdvihnúť v priebehu týždňa v sakristii.

Späť na výpis oznamov